ASPI Navigátor

Životní prostředí – autoři

Odbornou kvalitu garantují autoři – právníci specializující se na právo životního prostředí

Mgr. Vojtěch Vomáčka, Ph.D., LL.M. je odborným asistentem na Katedře práva životního prostředí a pozemkového práva Právnické fakulty Masarykovy univerzity a poradcem ve věcech životního prostředí a práva Evropské unie v Oddělení dokumentace a analytiky na NSS. Je stálým členem expertní skupiny Evropské komise pro implementaci Aarhuské úmluvy.

Mgr. Jakub Hanák, Ph.D. & Ph.D. je odborným asistentem na Katedře práva životního prostředí a pozemkového práva Právnické fakulty Masarykovy Univerzity. Působí také jako pracovník znaleckého ústavu. Vedle bohaté publikační a jiné vědecké činnosti též přednáší.

Mgr. Jakub Strouhal je doktorandem na Katedře práva životního prostředí a pozemkového práva Právnické fakulty Masarykovy Univerzity se zaměřením na právo životního prostředí a problematiku veřejných zakázek. Pracuje také jako firemní právník.

ASPI používám při své práci, právním poradenství, vzdělávání a psaní odborných textů v oblasti školství, doslova každý den. Díky ASPI vím, že vždy pracuji s aktuálním zněním právních předpisů.

Monika Puškinová

školení, poradenství, kontroly pro školy a školská zařízení

Kontaktujte obchodního poradce

Chcete se poradit, jaké řešení ASPI je právě pro vás to nejvhodnější? Nechte nám vzkaz a my se vám ozveme. Buďte si jistí, že pro vás najdeme to nejvhodnější řešení.