ASPI Navigátor

Pracovná právo – autoři

Odbornou kvalitu garantuje tým zkušených právníků specializovaných na pracovní právo

Mgr. Barbora Kudrhalt Suchá je advokátkou v advokátní kanceláři Weinhold Legal, v.o.s. Specializuje se na pracovní právo a související oblasti, jako je vysílání zaměstnanců do zahraničí, vztahy mezi společnostmi a jejich orgány či pracovnělékařské služby. V rámci své praxe poskytuje komplexní pracovněprávní poradenství významným českým a mezinárodním společnostem, manažerům a zaměstnancům. Titul magistry práv získala na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze v roce 2010. Před svým příchodem do Weinhold Legal se věnovala pracovněprávním případům v advokátních kancelářích RANDL Partners a PRK Partners. Je autorkou řady článků v odborných i denních periodikách a spoluautorkou několika knih s pracovněprávní tématikou. Věnuje se rovněž lektorské činnosti v této oblasti.

Na tvorbě základních postupů se podílela JUDr. Nataša Randlová.

Logo Weinhold Legal

ASPI používám při své práci, právním poradenství, vzdělávání a psaní odborných textů v oblasti školství, doslova každý den. Díky ASPI vím, že vždy pracuji s aktuálním zněním právních předpisů.

Monika Puškinová

školení, poradenství, kontroly pro školy a školská zařízení

Kontaktujte obchodního poradce

Chcete se poradit, jaké řešení ASPI je právě pro vás to nejvhodnější? Nechte nám vzkaz a my se vám ozveme. Buďte si jistí, že pro vás najdeme to nejvhodnější řešení.