ASPI Nové Generace – snadné a rychlé vyhledávání

V ASPI Nové Generace jsme pro vás ještě zrychlili vyhledávání. Představujeme vám novinky pro snadné vyhledání všeho, co vás zajímá.

Provedeme vás co nejkratší cestou k přesně té informaci, kterou hledáte, vše potřebné najdete na jednom místě a v maximálním pohodlí. Využívejte všechna podstatná zlepšení ASPI Nové Generace, která vám šetří čas a ještě více usnadňuje práci v ASPI.

Seznamte se novinkami pro snadné vyhledávání

 • Pouze v ASPI vyhledáte všechny dostupné dokumenty podle problematiky nebo agendy.
  Využijte unikátní nástroj ASPI Průvodce
  !
                                                                                        
 • Našeptávač vám pomůže s přesnějším zadáním hledaného výrazu, nabídne historii vašeho hledání nebo umožní rovnou otevřít dokumenty, které uživatelé nejčastěji v souvislosti se zadaným výrazem otevírají.

 • Přejděte na konkrétní paragraf přímo z vyhledávacího pole na úvodní stránce. Zadejte např. „§ 100 262/2006 Sb.“ nebo „§ 100 ZP“ a pracujte s paragrafem předpisu, komentářem, související judikaturou nebo literaturou.
 • Při vyhledávání můžete upřesnit typ dokumentu přímo na úvodní stránce. Vyberte si vyhledávání ve všech dokumentech nebo jen v předpisech, judikatuře nebo literatuře.

 • Výsledkovou sadu je možné nově zpřesnit dalším fulltextovým vyhledáváním, které prohledá pouze výsledky hledání.

 • Výsledky vyhledávání můžete seřadit podle relevance nebo data zařazení dokumentu. Zpřesnění výsledků je také možné pomocí širokého výběru filtrů.